Vilistlasele

Skytte instituudi vilistlaskogu loodi 2021. aasta septembris ning lisaks vilistlaskogu esimehele on sellel ka oma koordinaator. Kui oled lõpetanud meie instituudi või mõne meie eelkäiatest, ning soovid ühineda meie vilistlaskoguga, siis kirjuta Uta Kührtile ja palu ennast liita meie listiga. Uta kontaktid leiad lehe paremalt veerust. Kui soovid panustada rohkem, siis kirjuta samuti Utale.

"Meie instituudi vilistlaskogu missioon on toimida tugeva ja ühtehoidva vilistlaste võrgustikuna. Soovime vilistlastena püsida uute teadmiste epitsentris ning avada töö- ja karjäärialaselt uusi uksi. Oluline osa vilistlaskogu toimimisest on koostööl ning soovil, et see oleks meie kõigi nägu," ütles Paul-Henry Sereda Skytte vilistlaskogule algust luues.

Seotus Skytte instituudiga ei pea lõppema eksmatrikuleerimisega õppekava täitmise tõttu. Vilistlaskogu eesmärgiks on luua tugevat vilistlaste kogukonda, et toetada nii meie kõigi kui Eesti käekäiku.

Merili Arjakas, Skytte vilistlaskogu esimees
Tartu Ülikooli vilistlane

Berit Kivisaar: Euroopa õpingute eriala kui Tartu Ülikooli salajane pärl

Eva Piirimäe

Eva Piirimäe: "Vabana sündinud ning värskelt koolitatud poliitikavaatlejate ning peagi ka -kujundajatena on teil suur vastutus."