Autor:
Canva

Täiendusõpe

Skytte instituut pakub lisaks kraadiõppele ka erinevaid koolitusi. Alates 2015. aastast oleme korraldanud üle 70 täiendkoolituse. Sinna alla kuuluvad MOOCid, talve- ja suvekoolid, koolitused nii avalikule sektorile kui eraettevõtetele.

Johan Skytte poliitikauuringute instituudil on aastatepikkune kogemus erinevate täiendusõppe võimaluste pakkumisel. Skytte instituut pakub koolitusi, MOOCe, suve- ja talveülikoole ja mikrokraade. Täiendusõppeprogrammid on disainitud koostöös Skytte instituudi akadeemiliste ekspertidega ning täiendusõppeprogrammi läbimine annab võimaluse uuteks teadmisteks oma ala spetsialistidelt, omada eelist tööturul ja suurendada karjääriga seotud väljavaateid. 

Tööturg on pidevas muutumises ning erinevates valdkondades on vaja aina enam erinevate oskustega eksperte. Täiendusõpe annab privileegi tööturul nii tudengile, ettevõtjale, vabaühenduste ja ministeeriumite töötajatele, spetsialistidele ja juhtidele. Skytte instituudi elukestvat õpet toetavad koolitused on välja töötatud pidades silmas nii töötava inimese kui ka tööturu vajadusi. Nii pakume paindlikke õppevõimalusi nii koolituste kui ka mikrokraadiprogrammide raames.   

Praeguseks oleme korraldanud üle 70 erineva koolituse erinevatele organisatsioonidele nii avalikust kui erasektorist, ministeeriumitele ja eraisikutele. Meie kursustel on osalenud umbes 3000 inimest. 

Olete oodatud osalema meie täiendusõppeprogrammides, kui:

  • Oled huvitatud uute oskuste omandamisest ja enesetäiendamisest
  • Oled huvitatud olulistest sündmustest ja teemadest, mida annavad edasi Tartu Ülikooli spetsialistid 
  • Soovid parandada oma tulemusi tööturul
  • Oled huvitatud Euroopa Liidust, rahvusvahelistest suhetest, digitaalsest valitsemisest, rohepöördest, juhtimisest, andmeanalüüsist, julgeolekust jpm

Mida me pakume:

  • Võimalusi enesearenguks teaduslikult põhjendatud meetodite kaudu
  • Laia valikut teemasid, mida õpetavad kohalikud ja rahvusvahelised eksperdid
  • Pikaajaline kogemus täiendusõppe pakkumisel
  • Paindlikku õpet, mis on kooskõlas tööturu vajadustega

 

Telli koolitus

 

Image
Telli meilt koolitus

 

Going Green and being Cool

Going Green and being Cool – TÜ jõustab noori roheteemadel rääkima

Tudengid laua taga õppimas

Mikrokraadide KKK

Building with a EU flag

Mikrokraadiprogramm „Töötamine Euroopa Liidu institutsioonides“