Photo:
Tartu Ülikool

Euroopa õpingute magistriõppe infotund veebis

Sessioonõppe intotund toimub 25. mail 2022 kell 16.00 veebis

Euroopa õpingute sessioonõppe infotunnis kohtud programmijuhi Stefano Braghiroli ja õppejõud Maili Vilsoniga. Nendelt saad infot õppekava, sessioonõppes õppimise ja sisseastumise kohta. Lisaks muidugi vastsused sinu õppega seotud küsimustele.

Registreeru infotundi

Mida saad juba täna teha?

Kui sa veel ei teadnud, siis sessioonõpe tähendab, et õpe toimub Tartus keskmiselt kaks korda kuus reedest pühapäevani. Töötavale inimesele suurepärane võimalus oma oskuste ja teadmiste täiendamiseks! Soovid rohkem? Oled just õiges kohas – sulle on avatud meie instituudi lai praktikabaas, saada kaasa lüüa meie rahvusvaheliste uurimiskeskuste töös, osaleda erinevatel avatud loengutel. Lisaks legendaarne Kääriku sügiskool ja arenguseminar.

Kohtume juba 25. mail kell 16.00 infotunnis! Osaluslingi saadame paar päeva enne toimumist registreerumisvormil antud aadressile.

Tartu Ülikooli tudeng raamatutega

Tartu Ülikooli infopäeval räägivad spetsialistid, kuidas edukalt ülikooli kandideerida

raamatud

Sotsiaalteaduste valdkonna doktoriõppe infotund sisseastujatele