Rein Toomla raamatu "Eesti valitsused 1991-2021. Kujunemised, kriisid, kukkumised" esitlus

9. detsembril 2021 algusega kell 16.00 toimub Gaudeamuse kohvikus Johan Skytte poliitikauuringute instituudi õppejõu ja politoloogi Rein Toomla raamatu „Eesti valitsused 1991-2021. Kujunemised, kriisid, kukkumised“ esitlus ja ühine vestlusring.

„See raamat on paljuski meenutamiseks: mis valitsused meil on olnud, kes on saanud ministriteks ja kes sellest ametist lahti. Kolmkümmend aastat on aeg, mille jooksul asjad hakkavad juba meelest minema. Loodetavasti aitab see raamat mälu värskena hoida.“
Rein Toomla

Lisaks raamatu autorile on rapiirid teritanud Eesti politoloogia kolm musketäri – Alar Kilp, Martin Mölder ja Mihkel Solvak. Koos arutletakse poliitiliste raamide muutumise üle ning ka selle üle, mis võiks juhtuma hakata?

Esitlusel saab väärt raamatut endale osta ning küsida sinna sisse ka autori autogrammi.
Hetkel kehtivate piirangute tõttu palume huvilistel eelnevalt registreerida. Kehtib reegel – kes ees, see mees.

Registreerumise link

Info raamatu kohta: tyk@ut.ee
Info raamatuesitluse kohta: risto.lehiste@ut.ee

Austame erinevusi märgised