Autor:
Hanna Laius

Räägime rohelisest tulevikust

4. juulil 2024 toimub Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi eestvedamisel üritus, kus  käsitletakse erinevaid teemasid nulljäätmetest rohepesuni.

Lisaks arutleme noortega erinevat võimaluste üle, kuidas pöörata rohkem tähelepanu rohesõbralikule eluviisile erinevate sotsiaalmeediakanalite kaudu. Üritus toimub inglise keeles.

Programm

15.00-17.00 Erinevad tegevused, mille käigus loovad noored ise uusi lugusid ja mõttemalle, et innustada inimesi olema keskkonnateadlikumad.

17.00-18.00 Sõna saab kommunikatsiooni- ja jätkusuutlikkuse ekspertidest koosnev paneel, et üheskoos arutleda, kuidas noortega edukalt sotsiaalmeedias roheteemadest rääkida. Jagatakse erinevaid strateegiaid, tavasid ja varasemaid kogemusi, et edendada jätkusuutlikkuse, keskkonnajuhtimise ja rohealgatustest rääkimist sotsiaalmeedias.

Üritus toimub Lille noortekeskuses, aadressil Lille 9, Tartu. Kogu ülikoolipere on oodatud osalema!


Üritus on osa GreenCool Erasmus+ projektist "Let me influence your green self!", milles osalevad lisaks Tartu Ülikoolile ka Pannoonia Ülikool, Vytautas Magnuse ülikool, Timisoara Lääneülikool ja Militos Consulting S.A.
 

Meediakajastus

JÄRELVAATA: milline on meedia roll ühiskonna kestliku kursi kujundamisel?

arutelu konverentsil Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Suvine kestlikkuse infokiri annab mõtteainet ühiskonda mõjutavate otsuste langetamiseks

Ida-Viru digirohehäkatonil osalejad

Digirohehäkatonil leiti 48 tunniga digilahendused rohepöörde toetamiseks