Leonore Riitsalu panustas täiskasvanute finantspädevuse raamistiku arendamisele EL-s

11. jaanuaril 2022 avaldasid Euroopa Komisjon ja OECD-INFE ühise finantspädevuse raamistiku täiskasvanutele, et parandada üldist finantstarkust.
Raamistiku koostamise tehnilises arutelus osales eksperdina Skytte instituudi teadur Leonore Riitsalu.

Selle raamistiku eesmärk on parandada üksikisikute finantsoskusi, et nad saaksid teha oma isiklike rahaasjade osas mõistlikke otsuseid. See toetab riiklike poliitikate, finantskirjaoskuse programmide ja õppematerjalide väljatöötamist liikmesriikide, haridusasutuste ja tööstuse poolt. Samuti toetab see heade tavade vahetamist ELi poliitikakujundajate ja sidusrühmade vahel. Rahanduse parem mõistmine annab inimestele võimaluse oma isiklikke rahaasju hallata ning võimaldab neil turvalisemalt ja enesekindlamalt finantsturgudel osaleda.

Lisateavet raamistiku kohta:

Austame erinevusi märgised

Tartu Ülikooli tunnustati taas kvaliteedimärgisega „Austame erinevusi“

2024. aasta orienteerumisrajal saab (taas)tutvuda ülikooli ühiselamutega

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine