Koolitus: Äri eripärad Ida ja Kagu-Aasias 17.03 - 06.05.2022

Skytte koolitus neile, kes kaaluvad lähiajal siseneda Aasia turgudele. Peale koolituse läbimist oskate hinnata regiooni investeerimiskliimat ja riikide majanduse toimimist. Saate algteadmised äritegevuse taustast Ida ja Kagu-Aasia riikide turgudel. Ning õpi hindama ja maandama Aasia turgude võimalikke riske.

Kogu kursus koosneb kaheksast omavahel seotud koolitusest. Ent võimalik on võtta igale koolitust ka eraldi.

Hind:
Üks koolitus: 499€ + KM
Kolm koolitust (-20%): 1197€ + KM
Kogu kursus ehk haheksa koolitust: (-30%): 2794€ + KM

Koolitajaks on Singapurist pärit prof. Joseph Chee Phong Lau, kes on Johan Skytte poliitikauuringute instituudi külalisprofessor, majandusteadlane ja ärikonsultant.

• Piirkonna kultuuriline ja sotsiaalne taust
  • Aasia turgude riskid ja nende maandus
  • Regiooni tarbijate ootused erinevates Aasia riikides
  • Piirkonna õiguslik raamistik