Autor:
Johan Paul Hion

JÄRELVAADATAV: Futulabi Karjäärireivi „Otse tulevikku“

Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus Karjäärireivi „Otse tulevikku“. Kajräärieivi korraldas Tartu Ülikooli Futulab koostöös üliõpilastega.

Karjäärireiv oli sissejuhatav üritus ülikooli karjääripäevadele, kus mitmesuguste erialade ja valdkondade esindajad (sh üliõpilased) jagasid karjääri ülesehitamiseks vajalikke nippe ja nõuandeid. Osalejaid julgustati karjääriredelil edasi pürgima ja oma kutsumust järgima, jätmata sealjuures tähelepanuta enda heaolu.

„Juba teist aastat tõime koos üliõpilastega Tartu Ülikooli tudengiteni inspireerivad kogemuslood, mis aitavad mõista võrgustiku, õppimise, proovimise, riskimise, läbikukkumise, kogemuste ja muude karjääri edendamise tahkude olulisust. Selleaastasel karjääriüritusel Karjäärireiv sai sellest kõigest kuulda,“ ütles Karjäärireivi korraldaja Anneli Lorenz.

Veebi ekspoalal sai tutvuda TÜ-s pakutavate karjääriedendusvõimalustega (Futulab, liidriprogramm, mentorlusprogramm, stipendiumid, välismaal õppimise võimalused jne) ning organisatsioonide praktika- ja tööpakkumistega.

JÄRELVAADATAV. Karjäärireivi on järelvaadatav Worksup keskkonnas.

Maksym Kononenko

Johan Skytte poliitikauuringute instituudi seminaril esineb Tema Ekstsellents, Ukraina suursaadik Maksõm Kononenko

Ida-Virumaa noored

Sadakond Ida-Viru noort pakkusid välja rohelisi ideid piirkonna elukeskkonna parandamiseks

Rainer Saks

Rainer Saks viimastest arengutest Vene-Ukraina sõjas