Endine Rootsi rahandusminister esineb avaliku loenguga

Johan Skytte poliitikauuringute instituut kutsub Sind kuulama Rootsi endise rahandusministri Pär Nuderi avalikku loengut „Läänemere piirkond maailma majanduses - väljakutsed ja võimalused“.

Loeng toimub 16. märtsil 2016, 10.15–11.45, Lossi 36-104, Tartu.

Pär Andres Nuder on endine Rootsi rahandusminister ja parlamendisaadik, kes on ametis 10 miljardi euro suuruse riikliku pensionifondi Tredje AP-fonden juhina. Lisaks sellele  töötab ta rahvusvaheliste investeeringutega tegelevas ettevõttes Alrbright Stonebridge Group, kuulub mitmete teiste eraettevõtete juhatustesse ja annab strateegilist nõu Skandinaavia suurimale erakapitalil põhinevale fondile EQT Partners. Tema juured ulatuvad Eestisse, olles teise maailmasõja ajal Rootsisse emigreerunud ja Eestist pärit Ants Nuderi järeltulijaks. Pär Nuderil on bakalaureusekraad õigusteaduses Stockholmi Ülikoolist ning ta kuulub Tokyo Ülikooli juures tegutsevasse presidendi nõukokku.

Loeng toimub inglise keeles.

Teate edastas

Silver Bohl

Johan Skytte poliitikauuringute instituut
turundusspetsialist