Ameerika Ühendriikide suursaadiku loeng USA-Eesti suhetest

Esmaspäeval, 14. mail peab Ameerika Ühendriikide suursaadik James D. Melville Jr avaliku ingliskeelse loengu teemal "U.S.-Estonia Relations: Strong Partnership, Shared Challenges?" Loeng toimub kell 16.15, Lossi 36-305.

Välisteenistuse karjääridiplomaat minister-nõunik James D. Melville Jr nimetati 7. mail 2015 president Obama poolt järgmiseks USA suursaadikuks Eestis ja Senat andis sellele kinnituse 5. augustil 2015. Viimati töötas suursaadik Melville USA Välisministeeriumis USA Berliini saatkonna missiooni asejuhina. Samuti on ta töötanud Seišellidel, Peterburis, USA NATO missioonil ja Pariisis.

Üritust modereerib Johannes Thimm (PhD), Stiftung Wissenschaft und Politik (SWP) vanemteadur ning USA välispoliitika aine vastutav õppejõud Johan Skytte poliitikauuringute instituudis.

Olete oodatud!

Teate edastas:
Heidi Mõttus
turunduse ja kommunikatsiooni assistent
Johan Skytte poliitikauuringute instituut
heidi.mottus@ut.ee

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Ukraina lipp

Ülikooli Ukraina-teemaline teave

Kristjan Vassil

Kristjan Vassil: rahvusülikooli mõttest ja tähendusest