Erakogu

Rainer Saks viimastest arengutest Vene-Ukraina sõjas

Oled oodatud ingliskeelsele avalikule loengule "Vene-Ukraina sõda: praegused arengud, geopoliitiline kontekst ja tuleviku stsenaariumid", mida loeb Hr Rainer Saks. Loengule järgneb küsimuste ja vastuste voor.

AEG JA KOHT
Üritus toimub teisipäeval, 7. novembril 2023 kell 14.15-15.45 Lossi 36, auditooriumis 306.

Loengul kuuleb, mida arvab üks silmapaistvamaid Eesti diplomaatia- ja luuretaustaga eksperte olukorrast sõjas; millised on praegused arengud, muutused territoriaalses kontrollis ja väliste suurte jõudude seisukohad.

Rainer Saks on CybExer Technologies'i juhatuse liige. Enne CybExeriga liitumist, aastatel 2015-2020, oli ta Välisministeeriumi kantsler. Aastatel 2011-2015 teenis ta Eesti Teabeameti (nüüd Välisluureamet) peadirektorina. Enne seda oli Saks Vabariigi Presidendi Kantselei direktor.

Üritust organiseerib Tartu ülikooli Ukraina keskus (UTUC), vestlust modereerib keskuse juht Dmytro Khutkyy.

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus