erakogu

India suursaadik räägib 9. oktoobril India välispoliitikast

Kolmapäeval, 9. oktoobril peab avaliku loengu India välispoliitikast India suursaadik Eestis, T.E. Hr Ajaneesh Kumar. Loeng toimub inglise keeles ja on avatud kõigile huvilistele.

India suursaadik Eestis külastab Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituuti ja esineb avaliku loenguga India välispoliitikast. Loeng toimub 9. oktoobril kell 16.00–17.15 Lossi 36 õppehoones ruumis 306. Vestlust modereerib Tartu Ülikooli võrdleva poliitika professor Piret Ehin.

India suursaadik Eestis T.E. Hr Ajaneesh Kumar asus ametisse 2022. aasta märtsis. Aastatel 2018 kuni 2022 täitis ta diplomaatilisi ülesandeid India kõrge volinikuna Bruneis. Oma enam kui 28-aastase karjääri jooksul on Hr Kumar töötanud vastutavatel ametikohtadel Delhis, Mexico Citys, Buenos Aireses, Bernis ja Accras. T.E. Hr Ajaneesh Kumarill on kraad füüsika ja õigusteaduste erialal.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Portugali lipp

JÄÄB ÄRA! Portugali president Marcelo Rebelo de Sousa külastab Tartu Ülikooli