Johan Skytte poliitikauuringute instituudi asejuhatajat Olga Bogdanovat tunnustati välisministeeriumi teenetemärgiga

Olga Bogdanova, Johan Skytte poliitikauuringute instituudi asejuhataja õppetöö alal, pälvis tunnustuse välisministeeriumi ja Tartu Ülikooli vahelise koostöö edendamise ning Eesti välisteenistuse võime tugevdamisele kaasaaitamise eest.

Välisministeeriumi 101. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul tunnustati teenetemärgiga ettevõtjaid, eksperte ja ühiskonnategelasi, kes on aidanud kaasa Eesti välispoliitikale.

„Olga Bogdanova on tegelenud aktiivselt arendusprojektidega nii Eestis sees kui ka väljas, mitmed neist on olnud seotud ülikooli, välisministeeriumi ja ka välissaatkondade vahelise koostöö tihendamisega. Ministeeriumipoolne tunnustus Olga tööle näitab, et seda on tähele pandud ja hinnatakse kõrgelt. Kasu saab sellest nii Skytte instituut, meie tudengid kui Tartu Ülikool laiemalt. Aitäh talle!“ lisas Skytte poliitikauuringute instituudi juhataja Mihkel Solvak omalt poolt.

Lisainfo ja vastuvõtu galerii välisministeeriumi kodulehel.

Evelyn Pihla
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist