Skytte instituudi lõpuaktus 2023

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi lõpuaktus toimub 14. juunil 2023 kell 12.00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.

Skytte instituudi lõpuaktusele on oodatud kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajad ning instituudi inimesed. Sel aastal on rõõm on teada anda, et sotsiaalteaduste valdkonna poolt tuleb meid tervitama Eva Piirimäe, meie poliitikateooria kaasprofessor, kes on hetkel valdkonna teadus-arendusprodekaani rollis.

Korraldusliku poole pealt on hea teada, et aktus toimub nii eesti kui inglise keeles ning lõpetajatel palume koguneda vähemalt 15 minutit enne aktuse algust peahoone esimesele korrusele. Õnnitlused ja lilled palume üle anda peale aktuse lõppu peahoone ees, millele järgneb viis minutit hiljem instituudi ühine grupipilt. Pildile on väga oodatud kõik meie lõpetajad ja Skytte töötajad!

Külalistel on võimalik ülikooli aulas toimuvate lõpuaktuste otseülekandeid jälgida UTTV vahendusel.

Meeldejäävat aktust soovib Teie Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Märgi ennast Facebooki ürituse lingil

Loodame, et kohtume kunagi uuesti. Võibolla kaasesinejatena järgmisel kõrgetasemelisel konverentsil; esindame vastaspooli läbirääkimislaua taga; suvekoolis või ehk mõnel meie täiendkoolitusel. 

Peale lõpetamist oled oodatud ühinema Skytte vilistlaskoguga, sest Kääriku kutse saadame vaid vilistlaskogu liikmetele :)


Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

#instituudist
Kristiina Tõnnisson

Johan Skytte poliitikauuringute instituudi juhatajana jätkab Kristiina Tõnnisson

#instituudist #koostöö #rahvusvaheline
Kohtumine Hue Ülikooli rahvusvahelisete suhete ülikooliga

Ülikooli teadlased alustavad koostööd Vietnami kolleegidega

#õppimine
Tudengid koos

Valminud on Tartu Ülikooli eesti keele õppe võimalusi tutvustav veebileht