Foto:
Unsplash

Riigihangete mikrokraad on tulekul!

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituut koostöös TÜ õigusteaduskonnaga pakuvad tuleval kevadsemestril kaasaegset ning paindlikku mikrokraadiprogrammi „Riigihangete korraldamine“.

Mikrokraadid on pidevalt muutuval tööturul efektiivseks enesearenduse viisiks. Paindlik ja valikuvõimalusi pakkuv mikrokraadiprogramm annab võimaluse omandada uusi teadmisi mitmeaastast õppetööd ette võtmata. Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi mikrokraadid on kokku pandud arvestades töötava inimese vajadusi ja paindlikku ajakasutust.

Mikrokraad annab võimaluse täiendada oma teadmisi hankedokumentide koostamisest, riigihanke korraldamisest ning riigihankeõigusest. Õppejõududeks on oma valdkonna tunnustatud eksperdid. Õppetöö toimub täielikult veebis, kuid pakub võimalusi ka füüsilisteks kohtumisteks ja aruteludeks. Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi ja TÜ õigusteaduskonna poolt väljatöötatud mikrokraadiprogramm tagab osalejatele vajalikud teadmised edukate riigihangete korraldamiseks.

Programmi läbinud osalejad teavad ja tunnevad riigihanke korraldamise protsessi. Pärast programmi läbimist pakuvad osalejad omandatud oskustega konkurentsi tööturul eelkõige avalikus sektoris, nii riigi kui kohaliku omavalitsuste tasandil. Mikrokraadiprogramm on välja töötatud kooskõlas tööandjatega ning programmis õpetavad valdkondade spetsialistid. Programm kuulub J. Skytte poliitikauuringute instituudi riigiteaduste bakalaureuseõppekava ja õigusteaduskonna magistriõppekava alla.
 

Kevadsemestril 2022/2023 toimuvad järgmised õppeained:

· Riigihankeõigus (6 EAP)

· Hankedokumentide koostamine (3 EAP)

· Riigihanke korraldamine (3 EAP)

Vastuvõtt mikrokraadiprogrammi algab 1. detsembril.

Toimumisaeg: 2022/2023 õppeaasta kevadsemester
Toimumiskoht: veebis
Hind: 1650€ + KM 

 

Lisainfo ja registreerumine

#täiendusõpe
Skyscrapers

Paindlik ja kaasav täiendõpe - mikrokraad Skytte instituudis

13.07.2022
#täiendusõpe
Mediensturmer in Unsplash

Käitumuslik poliitikakujundamine: kuidas nügida suurema heaolu suunas?

08.07.2022
#sisseastumine #täiendusõpe
Euroopa õpingud MA sessioonõpe

Euroopa õpingute magistriõppe infotund veebis

03.05.2022